Документ без названия
LATGALĒ RAŽOTA PRODUKCIJA

Par mums:


    Akciju sabiedrība ir izveidota uz cūkkopības kompleksa "Lukna" bāzes, kas tika nodota ekspluatācijā 1976.gadā. 2016.gadā būs 40 gadi, kopš cūkkopības komplekss nodrošina Daugavpils novadu un tuvumā esošos Latvijas reģionus ar augstākās kvalitātes cūkgaļu.
    Eiropas savienības sertificēta kautuve un gaļas pārstrādes cehs nodrošina akciju sabiedrības "Latgales Bekons" tirdzniecības vietas un citus Latvijas tirdzniecības tīklus ar augstas kvalitātes cūkgaļu un tās izstrādājumiem.
    Cūkkopības kompleks sastāv no deviņiem cūku uzturēšanas korpusiem, kas izvietoti uz 9,2 hektāru lielas zemes platības.
    Vienlaicīgi cūkkopības kompleksā ir aptuveni 7000 dzīvnieku un nodrošinām pilnu cūku audzēšanas ciklu - no dzimšanas līdz realizācijai.LIELISKA KVALITĀTE

Augstas kvalitātes cūkgaļu un tās izteikti labās garšas īpašības, tiek nodrošinātas pateicoties akciju sabiedrības Latgales Bekons spējai apvienot tradicionālo un moderno cūkkopību.IKDIENAS PIEGĀDES

Visi gaļas izstrādājumi veikalos tiek nogādāti no pārstrādes ceha (bez uzglabāšanas noliktavā). Tas nozīmē, ka uz mūsu percēju galdiem produkcija ir vienmēr svaiga un garšīga!


Patērētājam - tikai augstākās kvalitātes produkciju!

    Mēs pastāvam un strādājam tikai pateicoties saviem klientiem, kuri mūs atbalsta ar savu izvēli.
    Mūsu pircējiem mēs piedāvājam augstas kvalitātes svaigu cūkgaļu un tās gatavotus pusfabrikātus: šašliku, kupātus, kāpostu tīteņus, pildītos piparus, grila desiņas, kā arī gatavo produkciju - dažāda pildījuma ruletes un citus produktus. Savas produkcijas gatavošanā mēs izmantojam tikai dabīgas garšvielas: piparus, laura lapas, sīpolus, citronus, burkānus, pētersīļus un dilles.
    Mums par savu produkciju nav jākaunas!

Anna Tenisa
(valdes priekšsēdētāja)

Uzturēšana:

RŪPES PAR DZĪVNIEKIEM

Mēs nodrošinām mūsu dzīvniekus ar komfortu, stingru veterināro kontroli un kvalitatīvu barību. Tas ļauj iegūt lielisku, ekoloģiski tīru, perfektas kvalitātes cūkgaļu.